Galaxy Control

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 160.73 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici FX Games
Bazınızı oluşturun ve galaksiyi kontrol etmek için diğer oyuncularla savaşın! Galaxy Kontrol, gelecek nesil 3d grafikler ve hızlı tempolu savaşları ile nihai bir uzay savaş strateji oyunu!

Bazınızı oluşturun ve galaksiyi kontrol etmek için diğer oyuncularla savaşın! Galaxy Kontrol, gelecek nesil 3d grafikler ve hızlı tempolu savaşları ile nihai bir uzay savaş strateji oyunu! Mineralleri toplayın ve uranyumu alın, üssünüzü lazer kuleleri, füze taretleri, toplar, duvarlar ve mayınlarla koruyun, eşsiz yer ve hava üniteleriyle nihai orduyu yaratın! Milyonlarca oyuncuyla savaşın ve Şöhret puanını ve kaynaklarını ele geçirin! Galakside ilk 1 oldu!
NOT! Galaxy Control internet bağlantısı gerektirir.

ÖZELLİKLER:

 

- SONRAKİ GENERASYON 3D GRAFİK

 

- En iyi uzay stratejisini oynamak için% 100 ÜCRETSİZ

 

- Bazınızı oluşturmak ve yükseltmek için mineralleri toplayın ve uranyumu alın

 

- Tabanı lazer kuleleri, füze taretleri, toplar, duvarlar ve mayınlarla koruyun

 

- 11'den fazla eşsiz yer ve hava ünitesi ile nihai orduyu yaratın

 

- Dünyanın her yerinden oyuncularla savaş ve Şöhret Puanlarını ve kaynaklarını al

 

- 30'dan fazla benzersiz görevi olan Kampanya Modu

 

- 25 benzersiz başarılar ve hedeflerin kilidini

 

Bazınızı oluşturun ve galaksiyi kontrol etmeye başlayın. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Diğer oyuncularla savaşmanız yeterli.
Bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor sizlere. Bazınızı oluşturmak ve yükseltmek istiyorsanız mineralleri toplayın ve uranyumu hemen alın. 11'den fazla eşsiz yer ve hava ünitesi ile nihai orduyu yaratabilirsiniz. Dünyanın her yerinden oyuncularla savaşabilir ve Şöhret Puanlarını ve kaynaklarını alabilirsiniz.30'dan fazla benzersiz görevi olan Kampanya Modu mevcuttur. Ayrıca 25 benzersiz başarılar ve hedeflerin kilidini açabilirsin. Dikkat !! Galaxy Control internet bağlantısı gerektirir.
Bu muhteşem oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsin. Hemen indir ve oynamaya başla. Hiçbir ücret ödemene gerek yok. Bazınızı oluşturun ve galaksiyi kontrol etmeye başlayın.Bazınızı oluşturun ve galaksiyi kontrol etmeye başlayın.

 

Galaxy Control indir